Про нас

Турбат – річка у віддаленому та важкодоступному районі Карпат, її долина є особливим місцем натхнення для команди бренду українського туристичного спорядження Turbat.

Ми впевнені, що мандри – це моменти, які з часом стають все ціннішими.
Уяви собі, що ти шукав загублену стежку, перелазив через повалені дерева, пробирався крізь жереп, переходив річки і піднімався стрімко вгору. Це була справді пригода. Зараз ти грієш руки над вогнем, посміхаєшся, захоплюєшся і відчуваєш, що просто щасливий. Навколо — гори.

Разом зі спорядженням Turbat, ми запрошуємо тебе в коло друзів-мандрівників та у нові незабутні сторінки життя у мандрах.
Поїхали?

Наша команда

Андрій Банрівський

Засновник та стратегічний керівник Turbat. Великий мандрівник, підкорювач вулканів та важкодоступних регіонів планети. Не може жити без гір.

Наталя Стадник

Справжній професіонал у швейній галузі. Знає все про пошиття одягу з ніг до голови. Може легко вирушити у мандрівку будь-куди і будь-коли. Не може жити без гір.

Олеся Марчук

Вона надзвичайно творча, енергійна та натхненна. Модельєр та дизайнер одягу за покликанням. Власниця своєї студії авторського одягу. По вуха закохана в гори, тому не може без них жити.

Маріан Стрільців

Бачив трохи світу, гір, морів та пустель. Достатньо авантюрний і впевнений, щоб називатись креативним керівником бренду.

Тетяна Кругла

Знає як організувати світ, щоб він став кращим, тому координувати виробничий процес для неї легке завдання. Не бачить проблем в тому, щоб йти горами цілий день і цілу ніч без відпочинку.

Оксана Рейтар

Технолог виробництва Turbat. Керує, контролює та вкладає у душу у процес виробництва одягу. Досконало знає шлях, який приходить фліска від фабрики до рук власника. Під час мандрів перезавантажується та надихається для створення нових проектів.

Олеся Березюк

Конструктор одягу Turbat. Дбає про комфортну та естетичну частину одягу. Лекала, вибір кольору та матеріалу. Тисячі варіантів і одне найкраще рішення, щоб одяг Turbat був стильним і зручним. Вважає, що мандрівки — це відкриття величезного світу, а ти лише його маленька частинка.
  • Близько 67% вартості продукції Turbat залишається в Україні
  • Більше 60 робочих місць задіяно для виготовлення продукції, починаючи від ідеї і до кінцевого результату
  • Можливість швидко вдосконалювати продукцію на основі ваших відгуків

Друзі Turbat

Орест Зуб

Успішний онлайн-підприємець, цілеспрямований мандрівник та блогер. Його стиль життя не рідко ставлять в приклад та наслідують.

Двоколісні хроніки

Ярина, Володимир та їх маленький капітан Марко - мандрівна сім'я, що подорожує навколосвіту на велосипедах та впевнено змінює уявлення про подорожі з дітьми. Автори проекту "Двоколісні хроніки" та музиканти гурту "Фолькнери".

Ігор Карабін

Безстрашний альпініст та гірський гід. Щоб почути всі його історії зі сходжень потрібно тиждень, а може й два. Ми ніколи не знаємо звідки він пришле чергове фото з прапором Turbat: з Гашербрум, з Деналі чи з Кіліманджаро.

Влад Куций

Неймовірно талановитий фотограф пригод та експедицій. Не раз публікувався в National Georgraphic та NatGeo Traveller. Зони комфорту - джунглі та висота у кілька тисяч метрів. Разом з дружиною Альоною, засновник агенції пригод Adventure Monsters. Окрім Turbat, амбасадор Garmin, ЇDLO, GoPro та Osprey.

Проекти та партнери Turbat

Черногірский пошуково-рятувальний пост

Їм ми завдячуємо захист та безпеку на найвищому гірському хребті України.

Проект On3wheels

У 2016 році мрія Івана Масляка побачити океан здійснилась. Він не може ходити, але це не завадило йому подолати шлях з України до Португалії на спеціальному велоспеді разом з друзями. Тепер вони заснували фонд для допомоги здійснювати мандрівні мрії людям з особливими потребами. Більше про клуб - on3wheels.org

GoMountains Club

Вони об'єднують активних, прогресивних і креативних людей, яких захоплюють пригодницькі подорожі світом. Більше про клуб - gomountains.com.ua

Команда TURE

Іншими словами - NaTURE of Advanture. Команда із серйозним досвідом у каякінгу, походах, лижних експедиціях та спелеології. Більше про них на сайті ture.ua

Adventure Monsters

Якщо travel-фотографія і пригоди для вас стоять поруч, то приєднуйтесь до їх монстр-пригод. Буде що згадати.