_-__0001_2

“Бренд українських мандрівників” – не пусті слова. 100% одягу Turbat виготовляється вдома, в Україні. Приємно розуміти, що річ, яка у мандрівці зігріває, захищає від дощу, чи дарує приємний сон – зроблена нашими людьми. Емоційно, це щось на рівні бабусиних в'язаних шкарпеток. Воно ж своє, як його не любити?

З економічної точки зору, робити Turbat вдома – це в рази спрощена комунікація, контроль процесів, швидкі правки від виробництв і тестування ще “гаряченьких” речей відразу в польових умовах.

А ще, наш громадянський обов’язок – підтримувати українські швейні виробництва. Всі пухові спальники Turbat, наприклад, шиють у місті Волочиськ на Хмельниччині, мембранні куртки – у Стрию, рукавички – у Вінниці, а лекала і тестові взірці роблять у Львові. Загалом, ми маємо 35 швейних підприємств-партнерів, кожен з яких має свою зону відповідальності та залучений до створення Turbat.

Деякі куртки і спальники Turbat буквально мають українське нутро – білий гусячий пух. Він етично зібраний на кількох українських гусячих фермах, де птиці прожили довге гусяче життя, проводили багато часу на природі і добре харчувались.

Якість пуху підтверджена IDFL – лабораторією тестування пуху та пера в США. Його ефективність вимірюється у Fill Power – чим більше простору займає пух, тим кращі його теплоізоляційні властивості і число цього FP. Ми використовуємо пух 750FP – високого рівня, і 850FP – найвищого рівень теплоізоляційних властивостей.

Зроблено вдома


Гусячий пух вважається найкращим утеплювачем, бо ефективно затримує тепло тіла, добре компресується і не боїться вологи, бо оброблений водостійким просоченням. Тому мандрівникам, що одягають пухові речі Turbat буде тепло хоч у місті, хоч у тривалих полярних експедиціях.

Ми створюємо Turbat, щоб наполегливо і сміливо пізнавати світ навколо себе. Пишаємось тим, що все це вдається робити вдома, надихаючись красою України та неймовірними українськими мандрівниками.

MRP09450-min
MRP09456-min
MRP09463-min
MRP09459-min
MRP09487-min
MRP09513-min
MRP09527-min
MRP09496-min
file
MRP09491-min