Бренд Turbat ми створили у 2014 році. Помандрувавши різними континентами в різну погоду і умовах ми набрались досвіду і зрозуміли, що можемо подарувати світу український функціональний одяг та спорядження, який закриватиме всі базові потреби в мандрівках.

Ми створюємо Turbat, щоб наполегливо і сміливо пізнавати світ навколо себе.

І нехай та подорож буде не такою як планувалось, не такою ідеальною чи естетичною.

Головне, аби це все було щиро, безтурботно і по-дитячому захопливо.

 

 - Маріан Стрільців, креативний директор Turbat

Зроблено вдома

“Бренд українських мандрівників” – не пусті слова. 100% одягу Turbat виготовляється вдома, в Україні. Приємно розуміти, що річ, яка зігріває, захищає від дощу, чи дарує приємний сон – зроблена нашими людьми. Емоційно, це щось на рівні бабусиних в'язаних шкарпеток. Воно ж своє, як його не любити?

 

А ще, наш громадянський обов’язок – підтримувати українські швейні виробництва. Всі пухові спальники Turbat, наприклад, шиють у місті Волочиськ на Хмельниччині, мембранні куртки – у Стрию, рукавички – у Вінниці, а лекала і тестові взірці роблять у Львові. Загалом, ми близько  20 швейних підприємств-партнерів, кожен з яких має свою зону відповідальності та залучений до створення Turbat.

Наші технології 

Деякі теплі речі Turbat буквально мають українське нутро – білий гусячий пух. Він етично зібраний на кількох українських гусячих фермах, де птиці прожили довге гусяче життя, проводили багато часу на природі і добре харчувались.

 

Якість пуху підтверджена IDFL – лабораторією тестування пуху та пера в США. Його ефективність вимірюється у Fill Power – чим більше простору займає пух, тим кращі його теплоізоляційні властивості і число цього FP. Ми використовуємо пух 750FP – високого рівня, і 850FP – найвищого рівень теплоізоляційних властивостей.

 

Також ми розробили TTLoft Wool – унікальний утеплювач для курток і спальників. Це гібридний матеріал, у якому якому 30% вовни карпатських овець, а 70% – силіконізоване поліестрове волокно, виготовлене в Південній Кореї. Завдяки такому поєднанню, у речах з цим утеплювачем швидше зігріваєшся, подібно до вовняного светра. А ще, цей наповнювач може зберігати тепло, навіть коли трохи намокає.